URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE

Urządzenia gastronomiczne do sklepu convenience

Urządzenia gastronomiczne do sklepu convenience

Otwierając lub aranżując na nowo sklep typu convenience mamy do wyboru kilka opcji jego wyposażenia. Jedną z nich będzie skorzystanie z urządzeń zapewnionych przez różnych producentów i dostawców asortymentu. Jednak w tym przypadku musimy liczyć się z ograniczeniami dotyczącymi konkurencyjnych marek oraz narzuconym brandingiem. Będzie on widoczny przede wszystkim na urządzeniach takich jak szafy i witryny chłodnicze lub mroźnicze.

Urządzenia gastronomiczne do sklepu bez zbędnych zobowiązań

Opcją zdecydowanie bardziej elastyczną i dającą swobodę urządzenia lokalu oraz podjęcia dodatkowych współpracy są urządzenia zakupione we własnym zakresie. Bez narzuconego brandingu i często dość dużych comiesięcznych zobowiązań.

W ofercie gastrohub.pl znajduje się cały zakres urządzeń, niezbędnych do urządzenia niewielkiej przestrzeni lokalu. Dostępne w naszym sklepie urządzenia zapewniają możliwość posiadania pełnej oferty produktowej i gastronomicznej. Urządzenia gastronomiczne do sklepu convenience, takie jak witryny, szafy i regały chłodnicze dają możliwość atrakcyjnego zaprezentowania oferty napojów. A przeszklona mroźnia skrzyniowa, dla odmiany, zapewni łatwy dostęp do produktów głęboko mrożonych jak lody czy mrożonki. 

Szeroka i atrakcyjna oferta gastronomiczna

Sklep convenience, poza szeroką ofertą gotowych produktów pakowanych, charakteryzuje przede wszystkim dostępność bogatej oferty gastronomicznej. Są to najczęściej świeże napoje oraz ciepłe przekąski serwowane na miejscu. Wstawienie do lokalu własnych urządzeń barowych dodatkowo poszerzy ofertę lokalu.

Dzięki ekspresom przelewowym i młynkom automatycznym możemy wprowadzić do oferty kawy parzone ze świeżo mielonych na miejscu ziaren. Kolejnym połączeniem, umożliwiającym poszerzenie oferty produktów własnych, będzie wyciskarka do cytrusów i dyspenser napojów. Dzięki takim urządzeniom możemy zaoferować naszym klientom coraz bardziej popularne naturalne, świeżo wyciskane soki serwowane w wygodnych butelkach wielokrotnego użytku. Oczywistym uzupełnieniem wyposażenia gastronomicznego będą grill elektryczny lub opiekacz rolkowy i witryna grzewcza, które pozwolą na szybkie przygotowanie i utrzymanie w odpowiedniej temperaturze ciepłych dań typu fast food.

Jak widać na powyższych przykładach, decyzja o samodzielnym wyposażeniu lokalu, mimo dodatkowych kosztów, może dać nam wiele swobody przy projektowaniu lokalu i pozwoli zdecydować, na jakich produktach i usługach gastronomicznych chcemy się skupić. 

Wszystkich noszących się z zamiarem otwarcia sklepu typu convenience i szukających optymalnych rozwiązań zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie przygotują dla Państwa ofertę z uwzględnieniem ograniczeń powierzchni lokalu oraz zakładającą konkretny budżet początkowy.