URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE

Witryny na lody – jakie rozwiązanie wybrać?

 Witryny na lody - gastrohub

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny i zastanawiasz się nad rozszerzeniem oferty o atrakcyjne i popularne produkty, warto rozważyć sprzedaż lodów naturalnych. Jako produkty szybkozbywalne i pożądane w okresie letnim, lody mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, który przyciągnie nowych klientów.
Co jest niezbędne, aby rozpocząć sprzedaż lodów naturalnych? Zdecydowanie witryna na lody,  znana również jako konserwator na lody. Poniżej postaraliśmy się zebrać najlepsze rozwiązania dla konkretnych lokali gastronomicznych, zwracając uwagę przede wszystkim na gabaryty urządzeń oraz możliwość ich modyfikacji.

Witryny na lody dobre na początek

Mały konserwator na lody gałkowe Tefcold IC200SC-SO będzie idealnym rozwiązaniem, gdy w lokalu dysponujemy ograniczoną przestrzenią jak w przypadku stacji benzynowej lub małego sklepiku. Sprawdzi się również doskonale, gdy naszą przygodę z lodami naturalnymi chcemy rozpocząć bez ponoszenia dużych wydatków. Proste i gustowne urządzenie wyposażono w osłonę higieniczną z profilowanego szkła, z półeczką do serwowania lodów. Wewnątrz mamy miejsce na 4 kuwety, pod stelażem na 5-litrowe pojemniki znajduje się dodatkowa przestrzeń, w której można zmagazynować między innymi lody pakowane oraz worki z kostkami lodu. Obudowa urządzenia została wykończona w kolorze biały, dzięki czemu można łatwo nanieść na nią dowolne logotypy.

Wydajność i personalizacja

Gdy etap sprawdzania rynku mamy już za sobą i nie ogranicza nas przestrzeń, warto rozważyć zakup większej witryny na lody. Urządzenie o większej pojemności pozwoli zaoferować większą ilość smaków oraz zwiększy wydajność pracy.
Doskonałą propozycją średniego gabarytu jest konserwator na lody IFI Special Gelato 110. Urządzenie to chłodzone jest powietrzem, a wewnątrz mieści się 12 wąskich lub 8 szerokich kuwet na lody. Wnętrze urządzenia jest podświetlane, dla jeszcze lepszej ekspozycji lodów. Dostęp do wnętrza możliwy jest przez przesuwne drzwi wykonane z plexi. Pozwalają one na utrzymanie stałej temperatury we wnętrzu urządzenia. Przednia i boczne szyby są ogrzewane, dzięki czemu nie musimy martwić się o parowanie wnętrza. Warto podkreślić, że zarówno oświetlenie, jak i podgrzewane szyby w żaden sposób nie wpływają na topnienie lodów.
W przypadku tego urządzenia istnieje możliwość malowania obudowy na wybrany kolor z palety RAL. To rewelacyjna opcja umożliwiająca dostosowanie urządzenia pod konkretny wystrój lokalu. 

Bogata oferta

Chcąc zapewnić naprawdę szeroką paletę smaków lodów, należy wybrać odpowiednio duże urządzenie. Przykładowo konserwator do lodów IFI Special Gel 160 ma miejsce na aż 18 wąskich kuwet. Pozwala on zachwycić Klientów naprawdę bogatą ofertą serwowanych lodów. W tym urządzeniu również znajdziemy podgrzewane szyby chroniące przed parowaniem oraz atrakcyjne oświetlenie wnętrza. Oryginalnie ta witryna na lody posiada obudowę w kolorze czerwonym, ale na życzenie Klienta możliwe jest zmiana koloru obudowy na dowolny kolor z palety RAL.


Powyższe konserwatory na lody naturalne to tylko wybrane propozycje z naszej oferty.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z aktualną ofertą urządzeń mroźniczych.
Jeśli poszukujesz urządzenia o konkretnych parametrach, skontaktuj się z nami bezpośrednio.